+48 570 111 110
Piękna 20, 00-549 Warszawa

Szycie na miarę

 

Usługi projektów indywidualnych lub dopasowania na miarę.

Dopasowanie gotowego modelu

Klientka ma możliwość przymierzenia gotowego produktu w obecności projektantki, a następnie dopasowania go do indywidualnych rozmiarów i wymagań.Zmianie mogą ulec: długość dołu, długość rękawów, głębokość dekoltu, zwężenie talii lub innej części a także detale, by kreacja stała się niepowtarzalna. Klientkom o niestandardowych rozmiarach lub wymaganiach proponujemy szycie miarowe: wszystkie modele z kolekcji możemy uszyć w każdym rozmiarze i dopasować do każdej sylwetki.

Tworzenie projektu na indywidualne zamówienie.

Zaczynamy od umówienia niezobowiązującego spotkania z projektantką, podczas którego poznajemy Klientkę i jej potrzeby.Naszkicujemy kilka propozycji spójnych z osobowością Klientki i dopasujemy model do sytuacji, w której będzie noszony. Po uzyskaniu propozycji projektantki Klientka ma okazje aby zdecydować czy wybór MARLU jest dla niej właściwy.

Jeśli wszystko jest z godne z wymogami klientki przystępujemy do zdjęcia miary oraz wyboru tkaniny a następnie przesyłamy drogą mailową wycenę projektu. Projekt w formie szkicu nie zostaje wręczony w ręce klienta oraz nie może być fotografowany.Pracę nad projektem rozpoczynamy po wpłaceniu zadatku w wysokości umówionej kwoty. Następnie przygotowujemy konstrukcję i zaczynamy proces szycia.

Podczas pierwszej przymiarki sprawdzamy jak model prezentuje się w ruchu. Dopracowujemy fason, sporządzamy listę koniecznych poprawek. Jeżeli konstrukcja  wymaga znaczących korekt umawiamy się na kolejne spotkanie. Przy przymiarkach należy pamiętać o odpowiedniej bieliźnie oraz obuwiu do zamówionego projektu. Proces tworzenia modelu na indywidualne zamówienie zwykle wymaga dwóch – trzech przymiarek. Należy jednak pamiętać, że w przypadku tworzenia bardziej skomplikowanych modeli może być potrzebnych więcej spotkań.

Średni czas wykonania indywidualnych projektów to od 3-10 dni. W przypadku sukni koronkowych lub ślubnych czas ten może się znacznie przedłużyć. Ręczne wykończenie zarówno jak precyzyjne dopasowanie ubrań do sylwetki powoduje, że wyglądają one niepowtarzalnie oraz budują atmosferę prestiżu. Pragniemy, aby tworzone przez MARLU  projekty były nie tylko trwałe,  ale przede wszystkim sprawiały, by ich Właścicielki czuły się wyjątkowo pięknie.