MARLU Sp. z o.o.
realizuje projekt dofinansowany
z Funduszy Europejskich
. Opracowanie projektów wzorniczych wraz z etapem inwestycji celem wdrożenia 4 kolekcji odzieży damskiej i dziecięcej.

Marlu

Polecane z linii Classic

Produkt tygodnia

MARYNARKA KLASYCZNA DWURZĘDOWA GRACE, BIAŁA

Dwurzędowa marynarka z ręcznie obszywanymi guzikami o klasycznym kroju to podstawa wielu stylizacji – nie tylko tych oficjalnych. Można ją nosić zarówno do klasycznych garniturowych spodni, jak i w bardziej nonszalanckim stylu – do joggerów i sportowych butów.

Kobiecość, wygoda, styl

Ubrania z Linii Comfort

 

Miękkie, przyjemne materiały, funkcjonalne rozwiązania, a wszystko zamknięte w komfortowe i stylowe formy. To odpowiedź Marlu na zmieniający się model pracy i życia. To fason, który oferując maksimum komfortu i elegancji podkreśli kobiece walory przy każdej figurze.

Szycie na miarę

Szycie na miarę

Made to measure

Dopasowanie gotowego modelu

 

Klientka ma możliwość przymierzenia gotowego produktu w obecności projektantki, a następnie dopasowania go do indywidualnych wymagań. Zmianie mogą ulec: długość dołu, długość rękawów, głębokość dekoltu, zwężenie talii lub innej części a także detale, by kreacja stała się niepowtarzalna. Klientkom o niestandardowej budowie lub wymaganiach proponujemy szycie na zamówienie: wszystkie modele z kolekcji możemy uszyć na zamówienie w każdym rozmiarze i dopasować do każdej sylwetki.

Bespoke

Ubrania szyte na zamówienie

 

Zaczynamy od umówienia niezobowiązującego spotkania z projektantką, podczas którego poznajemy Klientkę i jej potrzeby. Naszkicujemy kilka propozycji spójnych z osobowością Klientki i dopasujemy model do sytuacji, w której będzie noszony. Po uzyskaniu propozycji projektantki Klientka ma okazje, aby zdecydować czy wybór MARLU jest dla niej właściwy.

Odwiedź nasz salon w Warszawie!

ul. Żurawia 1a/Plac Trzech Krzyży 7
00-503 Warszawa

tel: +48 570 111 110
email: butik@marlu.pl