MARLU Sp. z o.o.
realizuje projekt dofinansowany
z Funduszy Europejskich
. Opracowanie projektów wzorniczych wraz z etapem inwestycji celem wdrożenia 4 kolekcji odzieży damskiej i dziecięcej.

Marlu

SS ’20

Już teraz mogę śmiało powiedzieć, że jest jedną z moich ulubionych. Największa inspiracja do jej stworzenia to jedno z bardziej kreatywnych i różnorodnych miejsc na ziemi – NYC.

Kocham to miasto za jego tętniące życiem ulice, żółte taksówki, drapacze chmur skąpane w kolorach nieba. Dlatego nasza kolekcja jest minimalistyczna w formie, a za razem tętniąca kolorem. Tak jak budynki na Wall Street o zachodzie słońca tonąc w kolorach pomarańczy, różu i najpiękniejszych odcieniach ciepłego, niebieskiego. Wyglądają jak kolorowe kreski na niebie. Od przodu najcieplejsze kolory, a im dalej w głąb tym zimniej pokazując nam tym samym cała paletę barw.

Te różnokolorowe budynki przypominające pociągnięcia pędzlem odnajdziecie w naszych sukienkach i garniturach. W tym sezonie pojawi się wiele zwiewnych sukienek maxi bądź w długości 7/8.

Proste kroje z nutą ekstrawagancji uszyte z pięknego jedwabiu ze wzorami i w barwach jak z obrazów Wassily Kandinsk’ego. Naturalną kontynuacją jest najnowsza kolekcja BASIC, która w subtelny sposób przenosi je na sportowy styl. Moda to sztuka i wspaniałe współgra ze swoimi siostrzanymi dziedzinami. Malarstwo to niezastąpiona inspiracja w wyborze kolorów, printów czy wzorów towarzyszących nam później w kolekcji. Cieszę się ze będąc w NYC mogłam tym przesiąknąć na tyle, aby później przelać to na cały proces twórczy.