MARLU Sp. z o.o.
realizuje projekt dofinansowany
z Funduszy Europejskich
. Opracowanie projektów wzorniczych wraz z etapem inwestycji celem wdrożenia 4 kolekcji odzieży damskiej i dziecięcej.

Marlu

Suknie ślubne szyte na miarę

Zapraszamy do zapoznania się z procesem szycia bajkowych sukien ślubnych w MARLU.
Pierwsze nasze spotkanie w celu omówienia kreacji Twoich marzeń odbędzie się w obecności Urszuli Rzepniewskiej, naszej projektantki. Aby zarezerwować dogodny termin, prosimy o telefon (+48 570 111 110) lub o wiadomość mailową (butik@marlu.com)

Podczas pierwszego spotkania omówimy Twoje oczekiwania, naszkicujemy wstępny projekt, zdejmiemy miarę i będziemy asystować przy przymierzeniu przez Ciebie wybranych sukien. Po tym, jak wszystkie szczegóły zostaną doprecyzowane, przekażemy Ci finalną wycenę. Jeżeli zapragniesz wzbogacić Twoją suknię ślubną o dodatkowe detale, które sprowadzimy na specjalne zamówienie, przekażemy Ci wycenę po kilku dniach od spotkania. Przed rozpoczęciem projektu szycia sukni poprosimy Cię o potwierdzenie zamówienia i wpłatę zaliczki, zazwyczaj wynoszącej % ustalonej ceny.

Na drugim spotkaniu przymierzysz prototyp sukni ślubnej, wykonany bez dodatków, z bazowej tkaniny. Na tym etapie będziesz mogła dokonać wszelkich zmian konstrukcyjnych, np. zmienić głębokość dekoltu, długość rozporka, wykończenie rękawów. Podczas kolejnego spotkania dopasujemy suknię uszytą z wybranego materiału tak, abyś czuła się w niej idealnie pod względem kroju i długości. To najlepszy moment, aby na przymierzenie przynieść buty, które będziesz mieć na sobie w wyjątkowym dniu.

Ostatnia przymiarka będzie miała miejsce podczas czwartego spotkania. Przed jej odebraniem poprosimy Cię
o wpłatę pozostałej kwoty. Nawet na tym finalnym etapie nadal będziemy otwarci na możliwość zmian, wycenianych przez projektantkę indywidualnie.

Mamy nadzieję, że będzie to suknia ślubna Twoich marzeń! 

Serdecznie zapraszamy do naszego warszawskiego butiku, który mieści się przy Żurawiej 1a (Warszawa, wejście od Placu Trzech Krzyży 7)