Marlu Made By U

Proces tworzenia modelu na indywidualne zamówienie zwykle wymaga dwóch – trzech przymiarek. Należy jednak pamiętać, że w przypadku tworzenia bardziej skomplikowanych modeli może być potrzebnych więcej spotkań. Ubrania szyte na miarę wykonuje się w czasie od 3 do 10 dni.

W przypadku sukni koronkowych lub ślubnych czas ten może się znacznie przedłużyć. Ręczne wykończenie zarówno jak precyzyjne dopasowanie ubrań do sylwetki powoduje, że wyglądają one niepowtarzalnie. Pragniemy, aby tworzone przez MARLU projekty były nie tylko trwałe i ponadczasowe, ale przede wszystkim sprawiały, by ich Właścicielki czuły się w nich za każdym razem wyjątkowo i niepowtarzalnie.

 

Ubrania szyte na zamówienie

Etap I – konsultacja

Zaczynamy od umówienia niezobowiązującego spotkania z projektantką, podczas którego poznajemy Klientkę i jej potrzeby. Naszkicujemy kilka propozycji spójnych z wytycznymi Klientki i dopasujemy model do sytuacji, w której będzie noszony. Pamiętaj, że nigdy nasze projekty nie mogą być odtworzeniem projektów innych marek. Możemy potraktować go jedynie jako inspirację. Jeśli pragniesz wiernego odtworzenia wypatrzonego ubrania, to bardzo nam przykro, ale nie będziemy mogli Ci pomóc.

Etap II – przygotowanie do realizacji

Jeśli wszystko jest zgodne z wymogami Klientki przystępujemy do zdjęcia miary oraz wyboru tkaniny, a następnie sporządzamy wycenę projektu. Projekt w formie szkicu nie zostaje wręczony w ręce klienta oraz nie może być fotografowany. Pracę nad projektem rozpoczynamy po wpłaceniu zadatku w wysokości umówionej kwoty. Następnie przygotowujemy konstrukcję i zaczynamy proces szycia ubrania na zamówienie.

Etap III – realizacja

Podczas pierwszej próby sprawdzamy, jak odzież szyta na miarę prezentuje się w ruchu. Dopracowujemy fason, sporządzamy listę koniecznych poprawek. Jeżeli konstrukcja ubrania wymaga znaczących korekt umawiamy się na kolejne spotkanie. Przy przymiarkach należy pamiętać o odpowiedniej bieliźnie oraz obuwiu do zamówionego projektu.

Etap IV – odbiór projektu

Po odbiór projektu zapraszamy do naszego Butiku. Jeśli nie możesz nas odwiedzić, na Twoją prośbę dostarczymy uszyte ubrania na wskazany przez Ciebie adres. Odbiór, czy to osobisty, czy to za pośrednictwem kuriera, może nastąpić jedynie po zapłacie pełnej ceny. Nie zdziw się, jeśli twoje ubranie będzie miało naszytą niestandardową metkę, tym razem z dopiskiem: MADE BY U (jak Ty/You i jak Marlu/Ula).

Miłego noszenia ☺

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl