Our story

MARLU to rodzinna marka stworzona w oparciu o długoletnią tradycje projektowania i szycia zapoczątkowaną przez mamę projektantki Uli Rzepniewskiej. Ponad dziesięć lat temu Ula wraz z siostrą Martą przejęły zakład mamy, który do dzisiaj jest podstawą produkcji dla MARLU. Od początku istnienia markę cechuje najwyższa dbałość o jakość wykonania i w surowca. Dzięki temu zaskarbiła sobie wiele oddanych klientek, które pokochały MARLU za minimalizm, jakość i komfort oraz nietypowe lecz wciąż eleganckie i klasyczne formy.

Flagowymi projektami MARLU są świetnie skrojone garnitury i marynarkowe sukienki. W ofercie znajdziesz również eleganckie płaszcze, wyjściowe sukienki i kobiece spódnice. Wraz z nowym sezonem pojawiają się też swobodniejsze wzory w stylu eleganckiego casualu. To co je wszystkie łączy i wyróżnia to kolor śmietanowej bieli, który przewija się w każdej kolekcji. Od kilku lat marka oferuje również suknie ślubne szyte na miarę według projektów Uli Rzepniewskiej lub na indywidulane zamówienie. Przez ostatnie kilka lat bardzo wiele projektów zostało przygotowanych z myślą o gościach ślubnych, komunijnych czy innych uroczystościach.

Wszystkie projekty powstają w naszej szwalni w podwarszawskim Józefowie. Stamtąd trafiają do butiku na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, gdzie można umówić się na spotkanie z projektantką czy skorzystać z naszej usługi Made-to-Measure. Większość naszych produktów można również naprawić w ramach 2-letniej gwarancji, a gdy z jakichkolwiek powodów klient nie będzie już z danej rzeczy korzystał, może ją odsprzedać za naszym pośrednictwem (Re-Wear). Wszystko po to, by nasze produkty mogły służyć jak najdłużej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl