Szwalnia

Wszystkie ubrania pod marką MARLU powstają w naszej szwalni, która mieści się przy ul. Wawerskiej w Józefowie pod Warszawą.

Poza własną produkcją realizujemy również zewnętrzne zlecenia. W ramach współpracy z zewnętrznymi zleceniodawcami wykonywaliśmy przeszycia dla PLN LALA, LeBrand, MISSBHV, IT Leaves, Ranity Sobańskiej, 4F, Aquademia i wielu innych. Możemy przeprowadzić cały proces produkcji począwszy od zaprojektowania (stworzenia konstrukcji) i wystopniowania odzieży przez wydruk form na ploterze, krojenie, szycie i wykończenie. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym począwszy od krojowni wyposażonej w nóż pionowy oraz nóż krojczy, jak również stanowiska do krojenia ręcznego, przez maszyny w tym renderówki, overlocki oraz stebnówki, maszynę do szycia gumonitkami, klejarkę, skończywszy na dziurkarkach odzieżowych i bieliźnianych, prasce kaletniczej, napownicy i kilku stołach prasowalniczych wyposażonych w żelazka parowe. Jesteśmy również w posiadaniu hafciarki, dzięki której każdą sztukę odzieży możemy ozdobić wybranym haftem.

Nasze szwaczki mają wieloletnie doświadczenie i w rękach niezwykłą precyzję, dzięki której wszystko co wychodzi z naszej szwalni jest najwyższej jakości. Zapraszamy do kontaktu z naszą Manager pod mailem: szwalnia@marlu.pl.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl